Aqua Map

ВСЕ, що потрібно знати для створення своєї акваферми!

AQUAMAP - ВСЕ, що потрібно знати для створення своєї акваферми!

Проєкт розроблено з метою розвитку галузі аквакультури в Україні Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв в рамках ініціативи ЄС EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні

Потенційні можливості водного фермерства в Україні обумовлені наявністю комплексу умов для його розвитку, включаючи великий фонд рибогосподарських водойм, які можуть забезпечити стабільно високі об’єми вирощування, сприятливу кон’юнктуру світового ринку для їх реалізації, а відтепер і зручну платформу для успішного запуску акваферм в Україні.

Інтерактивна економіко-географічна карта можливостей водного фермерства півдня України AQUAMAP допоможе не тільки обрати місце для створення акваферми, визначити аквакультури, придатні для вирощування на обраному водному об’єкті, отримати технічні рішення щодо проектування та експлуатації УЗВ, рекомендації щодо обладнання та технологій вирощування аквакультур, але й готовий чекліст з відкриття та запуску акваферми в Україні, включаючи порядок, способи подання та одержання необхідних дозвільних документів.

А профільна аналітика та актуальна інформація ринку рибної продукції та аквакультур дозволить підприємцям бути в курсі щодо можливостей росту та розвитку їх бізнесу.

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на vk
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
Поділитися на skype

Економіко-географічна карта можливостей водного фермерства півдня України

Map loading, please wait ...