Камка

Камка має і практичне застосування в медицині і фармакології. На основі пектину, одержуваного з морської трави камка, виробляється органічний природний сорбент з властивостями імуномодулятора – «Зостерін-Ультра». Ця біологічно активна добавка використовується для профілактики і лікування алергічних захворювань, у комплексній терапії при вірусних гепатитах В і С, грипі та ГРВІ. Також застосовується при патологіях органів травлення, урологічних, гінекологічних захворюваннях і захворюваннях ЛОР-органів.

Також на основі Зостеріна проводиться біологічно активна добавка – «Ізостеріт». Виготовляється вона в формі порошку і має широкий спектр лікувально – профілактичного впливу на організм людини. «Ізостеріт» застосовується при профілактиці атеросклерозу, порушеннях функцій органів травлення та обміну речовин, при захворюваннях видільної системи, алергічних і псевдоаллергических реакціях. Також використовується при лікуванні алкогольної та наркотичної залежності.

Крім того, використовується для виробництва подушок і матраців, спати на яких рекомендується при захворюваннях органів дихання, в тому числі аденоїдах і хронічних бронхітах, при простудних захворюваннях і порушеннях роботи нервової системи і щитовидної залози.

Зостера имеет и практическое применение в медицине и фармакологии. На основе пектина, получаемого из морской травы зостера, производится органический природный сорбент со свойствами иммуномодулятора – «Зостерин-Ультра». Эта биологически активная добавка используется для профилактики и лечения аллергических заболеваний, в комплексной терапии при вирусных гепатитах В и С, гриппе и ОРВИ. Также применяется при патологиях органов пищеварения, урологических, гинекологических заболеваниях и заболеваниях ЛОР-органов.

Также на основе зостерина производится биологически активная добавка – «Изостерит». Изготавливается она в форме порошка и имеет широкий спектр лечебно – профилактического воздействия на организм человека. «Изостерит» применяется при профилактике атеросклероза, нарушениях функций органов пищеварения и обмена веществ, при заболеваниях выделительной системы, аллергических и псевдоаллергических реакциях. Также используется при лечении алкогольной и наркотической зависимости.

Кроме того, взморник используется для производства подушек и матрасов, спать на которых рекомендуется при заболеваниях органов дыхания, в том числе аденоидах и хронических бронхитах, при простудных заболеваниях и нарушениях работы нервной системы и щитовидной железы.

Заготовляють сировину з морської камки скошуванням або збором штормових викидів. Процес скошування проводиться вручну і починається з періоду дозрівання рослини (червень-липень). Скошують взморник як на мілководді, так і на великій глибині (водолазним способом). Спливаючу траву збирають сачком. Зібрану камку висушують на сонці, подрібнюють і збирають в брикети методом пресування. Згідно ГОСТ укладальна маса сировини з камки повинна становити 220-320 кг / м2, а вологість не повинна перевищувати 4%. Далі сировина обробляється різними способами, в залежності від сфери використання.

Заготавливают сырье из зостеры морской скашиванием зарослей или сбором штормовых выбросов. Процесс скашивания производится вручную и начинается с периода созревания растения (июнь-июль). Скашивают взморник как на мелководье, так и на большой глубине (водолазным способом). Всплывающую траву собирают сачком. Собранную зостеру высушивают на солнце, измельчают и собирают в брикеты методом прессования. Согласно ГОСТ укладочная масса сырья из зостеры должна составлять 220-320 кг/м2, а влажность не должна превышать 4%. Далее сырье обрабатывается разными способами, в зависимости от сферы использования.

ФОТО КАМКИ

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на vk
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email
Поділитися на skype
Схожі культури

КАРТА МОЖЛИВОГО ВИРОЩУВАННЯ КАМКИ

Map loading, please wait ...