9 ключових переваг господарства УЗВ

УЗВ – це установка замкнутого водопостачання

В УЗВ Ви можете отримувати з кожного квадратного метра корисної площі від 100 до 1500 кг в рік. Це приблизно в 1000 разів більше ефективне витрачання площі в порівнянні зі звичайними ставками. Ви істотно економите на орендній платі (або купівлі ділянки).

Не має значення – будуєте Ви УЗВ в Тундрі або поруч з екватором – риба живе і розвивається в однакових контрольованих умовах. Ви легко можете вирощувати тропічних риб за полярним колом і наоборот.Для господарства потрібно лише ділянку землі, електрику і невелике джерело води (як правило, свердловина або водогін).

Ставкова риба має свою сезонність. Це означає, що є періоди масового вилову та продажу. У ці тижні і місяці ціни на рибу мінімальні, а конкуренція між рибгоспу висока. В УЗВ Ви можете продавати рибу невеликими порціями цілий рік, а також самому підлаштовуватися під періоди найбільшого попиту і високих цін (як правило, Новий рік та інші свята), продаючи рибу набагато дорожче.

Як правило, частка витрат звичайного рибгоспу на реалізацію (транспортування, підтримку риби живої, продаж) становить 25-30% від загальної собівартості. Це величезна цифра! Причина – віддаленість ставків від ринку збуту. УЗВ Ви можете побудувати і в центрі міста, поставити крапку реалізації риби (роздрібний магазин, палатка і т.д.) впритул до господарства і успішно продавати рибу без зайвих витрат і проблем.

УЗВ – фактично чиста ідеальне середовище. У систему виключено попадання хімікатів, пестицидів і важких металів. Таким чином, риба має поліпшені споживчі властивості і імідж, що є приводом для високої ціни товару.

Всі процеси автоматизовані і контролюються системами моніторингу і управління. Для обслуговування УЗВ на 50 тонн риби на рік достатньо лише одного рибовод-оператора. Ви рятуєтеся від зайвих проблем і економите гроші на робочій силі.

Для вирощування 1 кг риби в УЗВ потрібно від 100 до 300 л (в середньому) чистої води, що в сотні разів менше, ніж при природному відтворенні. Результат – економія коштів на воді + турбота про екологію.

Запитайте будь-якого власника ставків, яка найбільша проблема його бізнесу, і він відповість, що хвороби. Риба не встигає вилікуватися від одного недуги, як птиці (а вони переносники) тут же приносять інший. В УЗВ можливо практично повністю виключити потрапляння інфекційних захворювань і паразитів в систему – риба живе здорова роками.

Риба в УЗВ зростає приблизно в 3 рази швидше, ніж в природних водоймах. Ви отримуєте свій здоровий і якісний товар на продаж набагато швидше.